• Pon. - Pt. 9.00 - 18.00 S. 10.00 - 16.00
  • Al. Wojska Polskiego 41a, 59-630 Mirsk
  • 606 640 998

O nas

Samochody dostawcze
z gwarancją

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Axmoto istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2000 roku. Od samego początku zajmowaliśmy się importem pojazdów osobowych i dostawczych z Europy Zachodniej, a obecnie koncentrujemy się na samochodach dostawczych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasze pojazdy są kupowane tylko w sprawdzonych firmach leasingowych, ubezpieczeniowych i bankach. Kupując w naszej firmie oszczędzacie Państwo swój cenny czas i pieniądze . Nasze auta są po wszystkich opłatach, bez żadnych ukrytych kosztów. Jedyny koszt po Państwa stronie to opłata rejestracyjna.

SPECJALIZACJA NASZYM KLUCZEM DO SUKCESU

Od kilku lat wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży samochodów dostawczych i użytkowych. Na placu znajdą Państwo duży wybór samochodów ze skrzynią, aut-warsztatów, busów, samochodów dostawczych. Oferujemy również wywrotki i pojazdy specjalnego przeznaczenia (np. wyposażone w podnośniki koszowe). Jeśli zdecydują się Państwo na zakup pojazdu w Axmoto wraz z samochodem otrzymają Państwo gwarancję. Wiemy, jak ważny jest okres rozruchowy, dodatkowo dokładamy wielu starań, aby usunąć wszelkie usterki, stąd też gwarancja stanowi dla nas naturalne następstwo wykonanych wcześniej prac.

Nie jest to niestety normą na polskim rynku, stąd też warto zainteresować się ofertą naszej firmy – gwarantującej oryginalny przebieg i nienaganny stan techniczny. Transparentność naszych prac stanowi klucz do sukcesu, a Państwu zapewnia spokojne użytkowanie samochodu. Współpracujemy z wieloma firmami, często dostarczając im wszystkie pojazdy stosowane w codziennych działaniach. Powracający Klienci są dla Axmoto najcenniejsi, zachęcamy również Państwa do skorzystania z oferty i dołączenia do grona zadowolonych osób i firm.

PRZYKŁADOWE POJAZDY JAKIE SPRZEDAJEMY

ZAUFANA FIRMA